Skip to content Skip to footer

Znajdź konia swoich marzeń

Dedykowane szukanie

Znalezienie odpowiedniego konia to niełatwe zadanie. Wiedząc jak odpowiedzialna i trudna jest to sprawa, chcemy zaoferować Ci kompleksową pomoc w wyborze i kupnie konia.

Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie idealnego konia, który będzie z Tobą przez długie lata. Dlatego indywidualne podejście do klienta jest bardzo ważne. Oferujemy pomoc w każdym aspekcie procesu zakupu konia. Każdy klient jest wyjątkowy, tak samo jak każdy koń jest wyjątkowy. Wierzymy, że poznając Cię jako jeźdźca, Twoje oczekiwania i cele, możemy zapewnić Ci najlepsze doradztwo.

W każdej chwili możesz zostawić swoje dane i kryteria konia, jakiego szukasz. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Wypromuj swojego konia

Oferujemy również możliwość promowania swojego konia na naszej stronie. Oferujemy Ci możliwość dodania ogłoszenia po wcześniejszym rekonesansie. Naszą ideą jest dopasowanie jeźdźca do konia, gwarantując udana parę na wiele lat!

Pomagamy sprzedać konie, używając do tego profesjonalnych materiałów. Nasz zespół pomoże Ci w każdym aspekcie sprzedaży Twojego konia.

Oferujemy Ci:

  • Film promocyjny: video to niezbędne narzędzie dla kupującego. Często po obejrzeniu filmu potencjalny klient podejmuje decyzję o chęci obejrzenia konia na żywo. Tworzymy klipy reklamowe, na których widać potencjał konia, ruch oraz poziom wyszkolenia.
  • Profesjonalne zdjęcia: pierwsze wrażenie jest najważniejsze – stworzymy atrakcyjny profil fotograficzny Twojego konia.
  • Kompleksowa pomoc w sprzedaży
  • Pomoc w transporcie