Skip to content Skip to footer

Treningi, pokazy, szkolenia

Treningi

Zapraszamy na indywidualne oraz grupowe treningi working equitation w Twojej stajni. Postaramy się wprowadzić Cię w świat tej fascynującej dyscypliny. Oferujemy cykliczne treningi oraz pojedyncze konsultacje. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz fantastyczną atmosferę.

Pokazy

Oferujemy pokazy umiejętności w wykonaniu koni oraz jeźdźców naszego zespołu.
Z przyjemnością wypełnimy czas na wydarzeniach organizowanych w Twoim ośrodku jeździeckim lub podczas zawodów jeździeckich. Mamy również doświadczenie w organizowaniu pokazów dla najmłodszych jeźdźców, np. podczas obozów i koloni. Nasze konie mogą pochwalić się wieloma końskimi sztuczkami.

Szkolenia

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem przygody z working equitation zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń które możemy zorganizować w Twojej stajni. Podczas szkolenia przekażemy zarówno wiedzę teoretyczną, pokażemy jak przygotować konia do treningu, jak i krok po kroku nauczymy pokonywania podstawowych przeszkód workingowych.
W ramach szkolenia pokażemy przykładowy tor przeszkód pojawiający się na zawodach. Możemy pomóc również w edukacji przyszłych instruktorów working equitation.

Podczas szkolenia posługujemy się profesjonalnymi przeszkodami, które mamy rownież w swojej ofercie sprzedażowej.

Oferujemy cykliczne szkolenia, dopasowane do potrzeb kliniki oraz jednorazowe konsultacje.

Jesteśmy również w stanie zorganizować profesjonalne kliniki z Davidem Oliviera – mistrzem Świata w Working Equitation.